CUM SARBATORESC VEDETELE CRACIUNUL

LIFESTYLE
Share this on

Pentru ca Sarbatorile le petrecem cat mai aproape de familie si cat mai departe de mediul online, stim ca nu ati apucat sa vedeti cum au petrecut vedetele seara de Craciun. Asa ca noi am facut un sum up mai jos si am lasat cateva iamgini. Sa nu cumva sa va simtiti ca ati ratat ceva din feedul de Instagram. Teoretic. haha* caci suntem sigure ca ati mai dat scroll din instinct de cateva ori. 

 

View this post on Instagram

 

Merry Christmas 🎁🎄 Today it’s all about family and friends! Kisses #fabuloumuses #merrychristmas #annabelle

A post shared by Alina Tanasa (@fabmusealina) on

 

View this post on Instagram

 

A sosit si Mosul. Suntem toti 🙂

A post shared by bloguluotrava (@bloguluotrava) on

 

View this post on Instagram

 

Spiridusii ghidusii va ureaza Craciun Fericit! Zile in tihna, iubire si credinta. ❤️ foto @cristinanichitusroncea

A post shared by Anca Sina Serea (@anca_sina_serea) on

 

View this post on Instagram

 

Craciun fericit!!! 🎄 Merry X-Mas!!! 🎄

A post shared by •AntoniA• (@antonia) on

 

View this post on Instagram

 

Craciun fericit! 😍

A post shared by Andra (@andra) on

 

View this post on Instagram

 

#maipotsicozonac 😊😝🎄

A post shared by Delia (@delia) on

 

View this post on Instagram

 

Ho ho ho! Ha ha ha! 😂 Craciun Fericit! 🎁🎄

A post shared by Alina Eremia (@alinaeremiaoficial) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lidia Buble (@lidiabuble) on

 

View this post on Instagram

 

Cand stii ca ai trimis scrisoarea catre Mosu’ 👏🎈 #soreonline #mumandme #themostwonderfultimeoftheyear #magic

A post shared by SORE (@soreonline) on

 

View this post on Instagram

 

@quantum.music va urează Crăciun fericit! 🌟 @ralukaofficial @liliandobanda @ana_baniciu @nikasdemons

A post shared by Irina Rimes (@irinarimes) on

 

View this post on Instagram

 

Acasa ❤️ #beforechristmas

A post shared by Adela Popescu (@adela_popescu) on

 

View this post on Instagram

 

Crăciun Fericit! Să vă bucurați de toți cei dragi vouă!

A post shared by PavelBartos (@pavelbartos) on

 

View this post on Instagram

 

🤩🤩CRACIUN MINUNAT OMAENI SUPERBIIII!!!!!!!!!!!!🎁🎁🎁🎂🎂🎂 #stillmybirthday

A post shared by STEFANIA (@cristinaa.stefaniaa) on

 

View this post on Instagram

 

Familia mea are ochi fericiti! ❤️🙏🏻 #dragoste

A post shared by Andreea Berecleanu (@andreeaberecleanu) on

 

View this post on Instagram

 

La noi acasa e veselie mare in dimineata asta 😂😂😂 #craciun2018 #acasa #familytime #christmas #christmasspirit

A post shared by Dana Rogoz (@danarogoz) on

 

View this post on Instagram

 

Dacă ai putea să te teleportezi acum cu puterea minții, unde ai merge? 🌍 🏔

A post shared by EMIL FUCKING RENGLE 👑 (@rengle.now) on

 

View this post on Instagram

 

Care iti place mai mult: bradul alb din 2017 sau cel auriu cu rosu din 2018?

A post shared by ELENA (@elenagheorgheofficial) on

 

View this post on Instagram

 

Sa aveti un Craciun linistit, cu zambet si multa iubire! ♥️🎄 📸 @alexatanasiu

A post shared by Ana Baniciu (@ana_baniciu) on

 

View this post on Instagram

 

❤️Craciun fericiiiit!!! ❤️ Hai sa aprindem magia! 🔮🦄🌟 Ce-ati gasit sub brad? 😌

A post shared by Alexia Țalavutis (@alexia.talavutis) on

 

View this post on Instagram

 

‘Twas the night before Christmas with my girls🎄#christmaseve

A post shared by Chriselle Lim 🌟 임소정 (@chrisellelim) on

 

View this post on Instagram

 

Christmas family portrait 😍

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

 

View this post on Instagram

 

Cozying up on the eve of Christmas Eve! 😍🐶❤️🎄

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on

 

View this post on Instagram

 

🖤🌲🕸

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

 

View this post on Instagram

 

I SAID YES ❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

 

View this post on Instagram

 

Holiday party goals.

A post shared by Ellen (@theellenshow) on

 

View this post on Instagram

 

Wishing everyone celebrating a very Merry Christmas 🥰🥰🥰

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

 

View this post on Instagram

 

merry christmas 💚💚💚

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Comments

Published by Andreea Michaela

Add a comment

Recommended Posts

follow us on instagram

@fabmusediana

@fabmusealina

Start typing and press Enter to search