CELE MAI HOT MAME PE CARE TREBUIE SA LE URMARESTI

LIFESTYLE
Share this on

Sunt cool, frumoase, super stylish si ne intrebam mereu cum de reusesc? Da, vorbim despre unele dintre cele mai hot mamici din online. Fie ca e vorba de Fashion Week-uri, fie ca e vorba despre un show TV, fie ca e vorba despre o plimbare in parc, ele arata impecabil. Cum? Vrem si noi sa stim! Insa pana la secretele lor de frumusete, sa ne rezervam un moment de apreciere pentru imaginile de mai jos. Pentru ca micutii lor sunt adorabili! Iar de ele nici nu mai vorbim.  

Viktoria Rader – @vikyandthekidAnna Skura  – @whatannawears Chriselle Lim – @chrisellelim
Chiara Ferragni – @chiaraferragni
Zina Charkoplia – @zinafashionvibe
Candice Lake – @candicelake
Veronika Heilbrunner – @veronikaheilbrunner
Eva Chen – @evachen212
Adela Popescu – @adela_popescu
Laura Cosoi – @lauracosoi
Susie Lau – @susiebubble 
Anca Serea – @anca_sina_serea
Giovanna Engelbert – @bat_gio 
Marianne Theodorsen – @marianne_theodorsen
Pernille Teisbaek – @pernilleteisbaekDana Rogoz – @danarogoz Alice Cavaleru – @alicecavaleru Olivia Tatu – @oliviatatu

Simona – @pursimona Madalina Pirsu – @mada_pirsu Tiany Kiriloff  – @belmodotianyAlexandra – @alexandracojocaru_ Iulia Morosanu – @iuliavegan Jamie Beck – @annstreetstudio

Comments

Published by Andreea Michaela

Add a comment

Recommended Posts

follow us on instagram

@fabmusediana

@fabmusealina

Start typing and press Enter to search